В Україні за підтримки Мінагрополітики впроваджується проект «Фермерські товари»

10.05.2017
В Україні за підтримки Мінагрополітики впроваджується проект «Фермерські товари»

Проект «Фермерські товари» спрямований на розвиток невеликих українських фермерських господарств, які виробляють якісну продукцію, у тому числі перероблених і готових до продажу в супермаркеті.

Серед головних критеріїв відбору учасників є виробництво продукції без ГМО і використання гормонів росту. Також тварини повинні міститися в максимально природних умовах, а виробники – строго дотримуватися санітарних норм. Виконання даних вимог буде перевірятися представниками проекту.

Крім того, виробники повинні будуть надати накладні та пакет документів, що підтверджують якість продукції: декларацію виробника, свідоцтво якості, карантинне і фітосанітарний свідоцтво та ін.

Старт проекту заплановано на жовтень 2017 року з пілотного проекту в Київській області. Метою проекту є відкриття торгової точки, де буде реалізовуватися якісна і свіжа продукція, вироблена українськими малими та середніми фермерами регіону.

До груп продуктів, виробники яких можуть стати учасниками проекту, віднесені: свіже м’ясо, курятина, ковбасні вироби, молоко і кисломолочні вироби, сир, яйця, олію, мед, кондитерські вироби, а також джеми і варення.