Українська лабораторія якості і безпеки продукції АПК на АГРО

14.06.2017
Українська лабораторія якості і безпеки продукції АПК на АГРО

Вчені Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК НУБіП України вже традиційно долучилися до роботи міжнародної агропромислової виставки «Агро 2017».

У межах роботи форуму «Український аграрний сектор: європейська інтеграція та глобальний вимір» пройшла робоча нарада заступника міністра АПК з євроінтеграції Ольги Трофімцевої та директора департаменту харчової промисловості України Миколи Мороза з директором УЛЯБ АПК Валерієм Ушкаловим, доктором ветеринарних наук О.В. Волосянко та виконавчим директором ВАП «Всеукраїнська асоціація пекарів» Оленою Жуковою, на якій обговорили реалізацію спільних проектів.

Також пройшли зустрічі з радником з торгово-економічних питань при Посольстві Китайської Народної Республіки в Україні Лю Цзинь та керівником групи проекту ЄС у галузі регуляторної та інституційної реформ Джоном Мілллнзом.

Заступник директора з експертної діяльності УЛЯБП АПК Оксана Самкова взяла участь у роботі науково практичної конференції «Досвід виробників ЄС та України у застосуванні біопрепарату Філазоніт в інноваційному агровиробництві», на якій виступила з доповіддю про особливості застосування біопрепарату Філазоніт. Виробник препарату ТОВ «ФІЛАЗОНІТ УКРАЇНА» активно співпрацює з УЛЯБП АПК, оскільки має схожий напрям діяльності – вирощування екологічно чистої продукції, покращення та збереження родючості ґрунту.

Світлана Круглик,
науковий співробітник УЛЯБП АПК