Навчання з Інтегрованого Пест Менеджменту (IPM – контроль шкідників) та аналізу ризиків згідно НАССР

05.07.2019
Навчання з Інтегрованого Пест Менеджменту (IPM – контроль шкідників) та аналізу ризиків згідно НАССР

 

10, 17, 24, 31 липня 2019 року, з 14:00 до 17:00, Науково-методичний семінар від Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК та Центру Пест Контролю і Пест Менеджменту НУБіП України з Інтегрованого Пест Менеджменту (IPM – контроль шкідників) та аналізу ризиків згідно НАССР для фахівців державних установ, лабораторій, університетів і дослідницьких інститутів, приватних компаній і неурядових організацій, замовників та виконавців послуг з Пест Контролю і Пест Менеджменту та інших, які задіяні в сільському господарстві, безпеці харчових продуктів, ветеринарної медицини, санітарії, фітосанітарії, лікувально-профілактичних установах, фармацевтичних компаніях, житлово-комунальному господарстві, транспорту, дорожнього господарства, готельно-ресторанному бізнесі, закладах громадського харчування і відпочинку, косметичнному обслуговуванню клієнтів, об’єктах освіти і культури, ІТ-індустрії та інших секторах економіки.

Після закінчення науково-методичного семінару Ви зможете:

  1. Краще розуміти важливість інтегрованої боротьби зі шкідниками;
  2. Знати зв’язок між комплексної боротьбою з шкідниками і захистом навколишнього середовища;
  3. Розуміти державну та міжнародну політику в сфері боротьби зі шкідниками;
  4. Розуміти, які негативні наслідки шкідників впливають на бізнес;
  5. Розпізнавати види шкідників, ознаки їх активності та ідеальні умови для їх розповсюдження (кліматичні, географічні, транскордонні);
  6. Вміти розробляти та застосовувати стратегії комплексної боротьби з шкідниками для різних локацій Вашого об’єкту;
  7. Розуміти ролі та обов’язки персоналу підприємств, підрядників по боротьбі з шкідниками та аудиторів, що призводить до впорядкованої комунікації і формування міцних відносин співробітництва для забезпечення успішної програми боротьби з шкідниками.

В рамках навчання буде видано сертифікат учасника!

 

– Тривалість семінару: 3 години.

– Вартість навчання 1 фахівця: 1800 грн. Якщо кількість фахівців понад 3-х чоловік, вартість для одного підприємства на 1 людину буде коштувати – 1500 грн.

– Навчання проводять провідні фахівці закладів вищої освіти України, на базі УЛЯБП АПК: 08162, Київська обл., Чабани, вулиця Машинобудівників, 7.

– За додатковою інформацією та реєстрацією звертатися: +38 (098) 306-06-09, cpcpmnubip@gmail.com, Брильова Ірина Анатоліївна, керівник відділу Ц ПКПМ НУБіП України.