Держпродспоживслужба оприлюднила Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері торговельного та інших видів обслуговування і визначається періодичність здійснення Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів планових заходів державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів”

31.10.2016
information touch

Проект постанови

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері торговельного та інших видів обслуговування і визначається періодичність здійснення Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів планових заходів державного контролю за додержанням законодавства про захист прав
споживачів” підготовлено на виконання вимог статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.
Реалізація постанови дасть змогу зосередити увагу на продукції широкого вжитку, суттєво зменшить регуляторне навантаження на вітчизняний бізнес, спростить порядок організації та періодичність здійснення планових заходів державного контролю.
Зазначений проект та пакет документів до нього оприлюднено шляхом його розміщення в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністретсва аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua, розділ «Регуляторна політика») та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (http://www.consumer.gov.ua).
Зауваження та пропозиції стосовно проекту акта у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України;
01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail:inform@dkrp.gov.ua.
01001, м. Київ, вул. Грінченка, 1 Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, e-mail: lawyer@dsiu.gov.ua.
Контактна особа: Кухар Олена Анатоліївна, тел. 528-90-15, e-mail:lawyer@ dsiu.gov.ua

ЗАВАНТАЖИТИ>>>

Джерело: Держпродспоживслужба 

Leave a Reply