Запрошення на семінар щодо перспектив розвитку аквакультури в Україні

20.03.2018
Запрошення на семінар щодо перспектив розвитку аквакультури в Україні

Запрошення на семінар щодо перспектив розвитку аквакультури в Україні 

27 березня 2018 року відбудеться науково-практичний семінар «Національна аквакультура: природокористування, якість і безпека продукції галузі». Захід буде проходити в конференц-залі Української лабораторії якості і безпеки продукції НУБіП України. На зустрічі будуть присутні представники Держрибагентство УкраїниЕкспертна рада Держрибагентства УкраїниНаціональний університет біоресурсів і природокористування України, Іхтіопатологічної лабораторії ДАРГ http://ichthyolab.esy.es/Украинская лаборатория качества и безопасности продукции АПКБюджетна установа “Методично-технологічний центр з аквакультури”, Асоціації Українських імпортерів риби та морепродуктів UIFSAWWF в УкраїніУкраїнська Аквакультурна СпільнотаГромада Рибалок України – Fishermen Community of Ukraine, проекту ЄС Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики, профільні фахівці, науковці, виробники у сфері аквакультури та підприємці галузі.

В рамках семінару будуть обговорені шляхи забезпечення конкурентоспроможності рибного господарства, інноваційні методики у виробництві продукції аквакультури, організацію системи контролю якості та безпечності продукції. Підніматимуться питання оцінки впливів пестицидів та хімікатів на аквакультуру, найбільш поширені хвороби риб, ДНК-ідентифікацію продукції аквакультури.

Ключова мета зустрічі – огляд нагальних проблем розвитку національної аквакультури та адаптація системи контролю за якістю до норм ЄС. З програмою можна ознайомитись за посиланням.

Запрошуємо до участі експертів, фахівців, виробників та інших підприємців галузі, представників ЗМІ, профільних асоціацій і громадських об’єднань.

За додаткових питань звертайтесь до Методично-технологічного центру з аквакультури за тел.: 044-486-9692, 093-073-7229 або пишіть на електронну адресу: misar.mari@gmail.com, mtcofaquaculture@meta.ua.

Місце проведення: смт. Чабани, Києво-Святошинський район, Київська область, вул. Машинобудівників, 7 (мапаhttps://goo.gl/maps/WgRtySeozZm). Початок реєстрації о 9 годині.