УЛЯБП АПК відкриває дорогу в науку школярам з Малої Академії Наук

08.05.2018
УЛЯБП АПК відкриває дорогу в науку школярам з Малої Академії Наук

УЛЯБП АПК у тісній співпраці із Новосілківською ЗОШ І-ІІІ ступенів започаткувала підготовку школярів до участі у конкурсі-захисті Малої академії наук.

Протягом 2017-2018 року у відділі молекулярно-біологічних досліджень під керівництвом Іщенко Л.М. і вчителя хімії та екології Новосілківської ЗОШ Фоміної О.Л. учениця 11-класу Ребенко Катерина виконувала дослідження за темою «Дослідження вмісту генетично-модифікованої сої методом полімеразної ланцюгової реакції в реальному часі». Робота була присвячена дослідженню ступеню деградації ДНК за різних кулінарних обробок у власноруч приготовлених експериментальних зразках печива із вмістом генетично-модифікованої сої. Також у роботі досліджували різноманітні соєві продукти (соуси, фарш тощо).

По завершенню досліджень основні положення роботи були заслухані на засіданні вченої ради УЛЯБП АПК. Члени вченої ради високо оцінили високий ступінь як теоретичної так і практичної підготовки учениці та рекомендували її до участі у конкурсі-захисті МАН.

Робота була відібрана на всеукраїнський етап конкурсу-захисту, на якому Ребенко К. зайняла ІІ місце (відділення «Хімія та біологія», секція «Загальна біологія»).

Підготовлена робота також була високо оцінена членами журі на конкурсі «Інтел-Еко», де Ребенко К. зайняла 3 місце.

Побажаємо Ребенко Катерині подальших наукових досягнень та будемо раді бачити її у рядах студентів нашого вишу, а співробітники УЛЯБП АПК готові і надалі сприяти зацікавленості учнів старших класів до наукових досліджень.

Ушкалов В.О.,
директор УЛЯБП АПК