Наглядовий аудит з боку Національного агентства з акредитації України

Наглядовий аудит з боку Національного агентства з акредитації України

З 10 по 11 серпня 2022 року в УЛЯБП АПК пройшов наглядовий аудит з боку Національного агентства з акредитації України (НААУ). Група експертів НААУ на підставі затвердженої програми та плану здійснила перевірку діяльності на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».

Перший наглядовий аудит  (у новому акредитаційному циклі) був поєднаний із розширенням сфери акредитації УЛЯБП АПК.

Під час наглядового аудиту експерти НААУ перевірили функціонування системи менеджменту, кваліфікацію та компетентність персоналу. Здійснили спостереження за виконанням випробувань, в рамках затвердженої та розширеної сфери акредитації.

За результатами оцінки УЛЯБП АПК вкотре підтвердила свою компетентність на високому професійному рівні  та отримала позитивну оцінку з боку НААУ, підтвердивши відповідність встановленим вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 у заявленій сфері акредитації.
Сьогодні ми працюємо не лише над розширенням переліку наданих послуг, що надаються нашою лабораторією, але і над оптимізацією процесів отримання зразків, і зворотного зв’язку.

Завантажити новий  Атестат про акредитацію та сферу акредитації